דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק

אנשי הדומיינים

26 Jul אנשי הדומיינים

פורסם ב 10:05 בקטגוריית דומיינים [ssba]

מי הם הדומייניסטים, והאם כל אחד יכול. הצצה נוספת לשוק הדומיינים.

דומייניסט הוא מומחה לשוק הדומיין, אשר סוחר בשוק הדומיינים לשם עשיית רווח.
הדומייניסט עושה רווח מקניה ומכירה של דומיינים.

 

איך אפשר לקרוא את זה.
איש-דומיין, דומיינר או דומייניסט (כהטיית הייטקיסט) פועל בשוק הדומיינים הבינלאומי והמקומי. קרוב לוודאי שככל ששוק הדומיינים יתפתח בארץ ובעברית, יזכה איש הדומיינים לשם עברי ראוי ונפוץ.
אבל איך שלא תקראו את זה, כבר יש דומייניסטים שעשו מיליונים ממכירת דומיין או דומיינים. ורווח כזה הוא שפה שפה שכולם רוצים לדבר.

 

קנה לך דומיין.
כל אחד ואחת יכולים לקנות דומיין. ההצלחה היא לדעת כיצד לקנות דומיין במיומנות אישית ומקצועית שהיא מעבר למהלכים הבסיסיים של קניה ומכירה ולפתח מיומנות שיטתית שבאה עם חותם אישי מזוהה של אותו מומחה, מומחית או מומחים. אלה יתמקצעו בתחום עד כדי יצירת חותם משלהם, בדיוק כמו חותם אישי, מזוהה ומוכר שנרצה שהדומיין שלנו ישאיר ברשת ובמנועי החיפוש.

 

דומיין בחיפוש אישי
יש שישתמשו באפליקציות לחיפוש אוטומטי של דומיין, כזה שתואם את הקריטריונים והצרכים שגובשו לדומיין הרצוי. יש בשוק אפליקציות טובות יותר ופחות לאיתור של דומיינים פוטנציאלים, בטווח מחירים רחב. אבל דומייניסטים מקצועיים יבחרו לרוב בגרסא מותאמת אישית של חיפוש.
דומייניסט טוב הוא כזה שיודע ליצור ולהגדיר קריטריונים יצירתיים ומבוססים לאיתור דומיינים בעלי פוטנציאל ביקוש גבוה. זה מצריך יצירתיות רבה, מקורות טובים, ויכולת של איתור וניבוי של טרנדים ואופנות ברשת ובדרכי החיפוש בה.

 

פרופיל הדומייניסט
בשוק הדומיינים פועלים אנשי דומיינים פרטיים, פועלות גם חברות שרוכשות דומיינים בכמויות מסחריות, וכל מי שבאמצע.
יש דומייניסטים שיפעלו בחשיבה ותיכנון לזמן קצר של קניה ומכירה ויש כאלה שילכו על איכות דומיין עם פוטנציאל סחר לטווח ארוך. לפעמים בסחר בדומיינים מושקעים סכומים גבוהים מה שמייצר סיכון גבוה יותר אך עם אפשרויות תשואה גבוהות יותר. אבל גם עם הון מינימלי הכרחי והבנה בסיסית בשוק הדומיין, כולם יכולים להיכנס לשוק זה, לשחק בו, להיות דומיינר, דומייניסטית, או אנשי דומיינים, ואולי גם לזכות לתשואות, פיננסיות וכאלה שבאות עם מחיאות כפיים.

תגיות:

אין תגובות

פרסם תגובה