דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק

קצת עלינו

אודות

box מחברת גורני אינטראקטיב בע"מ, היא רשם דומיינים מוסמך מטעם איגוד האינטרנט. אנו פועלים משנת 1995 ביזום, הקמה וניהול חברות בתחום האינטרנט והדיגיטל, אנחנו מכירים את תחום הדומיינים היטב, בארץ וגם בחו”ל והחלטנו לחולל שינוי בעולם הדומיינים בישראל, לשם כך פיתחנו את מערכת ניהול הדומיינים המתקדמת בשוק ואנו מציעים דומיינים ישראליים ובינלאומיים במחיר הזול בישראל.

השאיפה שלנו היא להמשיך ולהשתפר, לכן אנו מקבלים בשמחה כל הערה או משוב. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לקבל פרטים נוספים.

מלבד רישום דומיינים BOX מתמחה באחסון אתרים מכל סוג, אחרי 20 שנות ניסיון בפיתוח ואחסון אתרים החלטנו שאנחנו רוצים להקים חוות שרתים שתספק ללקוחות שירות כמו שאנחנו היינו רוצים לקבל. השרתים שלנו וכל החומרה הנלווית נרכשו מיצרני החומרה שאנחנו מאמינים שהם הטובים ביותר שניתן למצוא היום ואנחנו עושים הכל כדי לספק ללקוחות שירות יציב, אמין ואדיב וכל זה במחירים הוגנים או זולים בהשוואה לתחרות.

מכיוון שהתחלנו את הפעילות שלנו לפני הרבה שנים בתחום הקמת אתרים, לא עזבנו את המומחיות הזו וגם היום אנחנו פועלים בתחום ואנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי פיתוח אתרים, ניהול פרויקטים ושיווק באינטרנט. אנחנו מתמחים בפיתוח ממשקים ויצירת חווית משתמש מיטבית ללקוחות בשימת דגש על שירות איכותי, מקצועי ואישי.

למה לעבוד איתנו?

• כי יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה

• כי פיתחנו יותר מ-1,000 פרויקטים במגוון רחב של תחומים

• כי אנחנו נותנים שירות מיקצועי ואדיב

• כי המחירים שלנו אטרקטיביים

רוצים לקנות דומיין? לאחסן אתר? להקים אתר אינטרנט חדש? או שאתם סתם לא מרוצים מהביצועים של האתר הקיים? השאירו פרטים באתר ונעמוד לרשותכם בהקדם.