דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק

דומיין חדש מהקופסא

23 Jul דומיין חדש מהקופסא

פורסם ב 09:51 בקטגוריית דומיינים [ssba]

איך לבחור לך דומיין.

אז החלטתם שאתם רוצים אתר חדש משלכם. פרטי או עסקי או חברתי או כל סוג שהוא. זו החלטה חשובה וחגיגית.
צריך לבחור שטח אחסון, כיצד האתר יבנה, כיצד יעוצב, התוכן והאפשרויות בו.
אבל קודם כל צריך לרכוש עבורו דומיין. הדומיין הוא שם המיקום של האתר. כמו אריזה של מתנה עם סרט אדום, שמזמינה כבר מרחוק את הגולשים להתקרב, להתעניין מה יש בו, לרצות לפתוח את הקופסא שלו ולהיכנס אל האתר.
אם שטח האחסון והבניה של האתר הם הקופסא הכוללת, הבוקס, אז הדומיין הוא האריזה המנצנצת שמזמינה אל הקופסא ומסמנת את הדרך אליה.

זכות בחירה לדומיין.

בזכות שם הדומיין הגולשים יוכלו להגיע אל האתר שלך, כך שבחירת שם הדומיין היא החלטה משמעותית, עם השפעה על עתיד האתר שלך. הבחירה תשפיע על הדרך שתיסלל אל האתר, על איכות וכמות ההזדמנויות של הגולשים להגיע אל האתר ועל כמה הדוק יהיה הקשר בינו לבין מנועי החיפוש הפופולריים.
כדאי לשים לב שהשם מתאים לאתר שלנו ולקהל המבוקש, שהוא שם מזמין, קליט ולא מסורבל.

מה נשלוף מקופסת הדומיין

כשאתם בוחרים דומיין חדש ונוצץ אתם יכולים לבחור לכם שם של התחום או הנישה שאתם מייצגים או כזה שמתכתב איתם. שם הדומיין יכול להיות שם של מותג, או להוות מותג בפני עצמו.
אתם יכולים לבחור לכם שם דומיין חדש מהקופסא, אבל שם דומיין מיד לא ראשונה יכול להיות דווקא יתרון גדול. דווקא דומיין “משומש” הוא לפעמים הדומיין המומלץ, מפני ששימוש קודם בו יכול לעלות את קרנו. דומיין שכבר היה בשימוש יכול להיות כבר מוכר, בעל שם, יוקרה וקהל גולשים.
דומיין חדש מהקופסא לאתר שלכם, יכול להיות חגיגי, נוצץ ומצוין. אבל גם דומיין ותיק יכול להיות פריט מעולה לבעלי דומיינים חדשים, לאספנים, או לסוחרים (דומיינרים). יש שוק שלם של קניה ומכירה של דומיינים רשומים, שאפשר לפנות אליו, לשוטט בו ולמצוא את הדומיין המושלם בשבילכם.

אתם יכולים לבחור לכם כל שם של דומיין, אבל box כבר בקופסא שלנו.

אין תגובות

פרסם תגובה