דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק
 • .co.il ₪72
 • .ישראל
  ₪75 ₪72
 • .org.il
  ₪75 ₪72
 • .com
  ₪75 ₪72
 • .net
  ₪75 ₪72
 • .info
  ₪75 ₪74
 • .biz
  ₪75 ₪74
רשם דומיינים מוסמך

אירוח וורדפרס לאתרים

החל מ ₪35 לחודש ₪420 לשנה כולל מע"מ

VPS מותאם לוורדפס

שרתי VPS מותאמים לוורדפרס בעלי
יציבות ועוצמה חזקה במיוחד
במחירים מפתיעים!
ניהול דומיינים
נהלו את הדומיינים שלכם במערכת הדומיינים המתקדמת של box בצורה פשוטה ומהירה

למערכת מנגנון חיפוש ידידותי שמאפשר לכם למצוא במהירות פרטים כמו סטטוס דומיין, תאריכי רכישה ותפוגה, ולבצע פעולות מתקדמות כמו ניהול רשימות DNS, נעילה ושחרור של דומיין, עדכון אנשי קשר ופרטי בעלי דומיין וגם העברת דומיינים.

לממשק מערכת קופונים מתקדמת המאפשרת לכם רכוש בנק דומיינים, לדלג על הזנת כרטיס אשראי וליהנות ממחירים מוזלים.

המערכת תלווה אתכם בכל תהליך הרכישה וניהול הדומיינים ע"י מיילים אוטומטיים לתזכורת וביצוע פעולות, ואף מפיקה עבורכם חשבוניות דיגיטליות ושומרת אותן למעקב חוזר בחשבון האישי.

עסק רציני מתחיל במייל ממותג
שדרג את העסק שלך עם תיבת מייל ממותגת על שם הדומיין שלך
צריכים תיבת דואר חדשה לעסק? רוצים למתג את התיבה הקיימת? בשביל זה אנחנו כאן! מייל רספונסיבי לכל סוגי המכשירים. הזמינו עכשיו חבילה עם נפח דיסק של 10GB במחיר של 29 ש"ח כולל מע"מ לחודש וחברו את הדומיין שלכם לתיבת דואר זמינה.
 • ממשק ניהול מתקדם קל ופשוט
 • מותאם למובייל
 • נפח דיסק עצום של 10GB
 • שירות לקוחות ותמיכה מקצועית
 • ממשק Web ריספונסיבי לשליחה וצפיה בדוא"ל
 • ברכישה לשנה מקבלים דומיין גנרי במתנה!
שאלות ותשובות
דומיין זכיר וקליט - דומיין ישראל - דומיין בעברית
תוכלו להציב את כתובת האתר שלכם, בקלות, בכל התוצרים הפרסומיים שלכם, בתוצרי פרינט, בפרסומות לרדיו, בשלטי חוצות -ואפילו בטלוויזיה. כתובת האתר שלכם בעברית – תוכל להתנוסס כעת בעברית ותהיו בטוחים שיזכרו אותה!
הגברת השיוך המקומי - דומיין ישראל - דומיין בעברית
השפה העברית כבר משורת הכתובת תגביר את הזיקה הישראלית לשירות או העסק מול קהל ישראלי. גם גוגל ילמד זאת, וסביר להניח שאתרים בסיומת החדשה ישוייכו בעתיד למיקום הגאוגרפי של ישראל.
מיתוג ושימוש נוח - דומיין ישראל - דומיין בעברית
בנוסף לכך שקל לזכור מילים בשפה העברית, ישנן גם מילים, שהכתובת שלהן בעברית, תהיה נוחה יותר לשימוש. למשל: "רכבים.ישראל" היא כתובת מצוינת. לעומת זאת, אתר בשם rehavim.com נשמע ונראה הרבה פחות טוב. עם האפשרות לכתובת אתר בעברית – עם פרסומה - זה מה שיראו, יזכרו ויוכלו להקליד ישירות - ככתובת הכניסה לאתר או לשירות שפורסמו.
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) מגן על המותג שלכם?
יש לכם עסק בישראל? רשמו דומיין ישראלי כדי להגן על המותג שלכם בשוק המקומי. הלקוחות שלכם גם בחו"ל? רשמו את הדומיין שלכם גם בסיומת ישראלית וגם בסיומת בינלאומית. חבל שמישהו אחר ירשום את שם העסק שלכם בכתובת ישראלית שלא משוייכת אליכם.
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) מאובטח?
המערכות של מרחבי il ו-.ישראל, מאובטחות ברמה הגבוהה בעולם. מרחב שמות המתחם הישראלי הוגדר כ"תשתית קריטית" של מדינת ישראל, ומוגן בהתאם! (למרות שתמיד עליכם לדאוג, בנוסף, לאבטחת האתר שלכם!)
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) נותן לכם סיכוי גבוה למצוא שם אטרקטיבי ופנוי?
במרחב החדש בעברית - אינספור דומיינים פנויים, ובנוסף –גם עשרות אלפי דומיינים בעלי שלושה תווים, ולמעלה ממיליון בארבעה תווים עדיין פנויים לרישום ב-IL.
רשם דומיינים מוסמך
הסמכה מאת איגוד האינטרנט הישראלי
box מבית גורני אינטראקטיב בע"מ הינה רשם דומיינים בעל הסמכה מאיגוד האינטרנט הישראלי. מערכת ניהול הדומיינים שלנו הינה המתקדמת העדכנית, והאמינה ביותר בשוק, עם ממשק חדשני, ידידותי ונוח לתפעול. מגוון פונקציות רחב וסטנדרטים גבוהים ומחמירים ביותר.