דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק
דומיין ישראל
No results.
דומיין זכיר וקליט - דומיין ישראל - דומיין בעברית
תוכלו להציב את כתובת האתר שלכם, בקלות, בכל התוצרים הפרסומיים שלכם, בתוצרי פרינט, בפרסומות לרדיו, בשלטי חוצות -ואפילו בטלוויזיה. כתובת האתר שלכם בעברית – תוכל להתנוסס כעת בעברית ותהיו בטוחים שיזכרו אותה!
הגברת השיוך המקומי - דומיין ישראל - דומיין בעברית
השפה העברית כבר משורת הכתובת תגביר את הזיקה הישראלית לשירות או העסק מול קהל ישראלי. גם גוגל ילמד זאת, וסביר להניח שאתרים בסיומת החדשה ישוייכו בעתיד למיקום הגאוגרפי של ישראל.
מיתוג ושימוש נוח - דומיין ישראל - דומיין בעברית
בנוסף לכך שקל לזכור מילים בשפה העברית, ישנן גם מילים, שהכתובת שלהן בעברית, תהיה נוחה יותר לשימוש. למשל: "רכבים.ישראל" היא כתובת מצוינת. לעומת זאת, אתר בשם rehavim.com נשמע ונראה הרבה פחות טוב. עם האפשרות לכתובת אתר בעברית – עם פרסומה - זה מה שיראו, יזכרו ויוכלו להקליד ישירות - ככתובת הכניסה לאתר או לשירות שפורסמו.
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) מגן על המותג שלכם?
יש לכם עסק בישראל? רשמו דומיין ישראלי כדי להגן על המותג שלכם בשוק המקומי. הלקוחות שלכם גם בחו"ל? רשמו את הדומיין שלכם גם בסיומת ישראלית וגם בסיומת בינלאומית. חבל שמישהו אחר ירשום את שם העסק שלכם בכתובת ישראלית שלא משוייכת אליכם.
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) מאובטח?
המערכות של מרחבי il ו-.ישראל, מאובטחות ברמה הגבוהה בעולם. מרחב שמות המתחם הישראלי הוגדר כ"תשתית קריטית" של מדינת ישראל, ומוגן בהתאם! (למרות שתמיד עליכם לדאוג, בנוסף, לאבטחת האתר שלכם!)
דומיין ישראלי (דומיין ישראל - דומיין בעברית) נותן לכם סיכוי גבוה למצוא שם אטרקטיבי ופנוי?
במרחב החדש בעברית - אינספור דומיינים פנויים, ובנוסף –גם עשרות אלפי דומיינים בעלי שלושה תווים, ולמעלה ממיליון בארבעה תווים עדיין פנויים לרישום ב-IL.