דף נחיתה לעסק דף נחיתה לעסק
ניהול דומיין
No results.
איך מוודאים שפרטיי האישיים לא יחשפו כאשר מחפשים את פרטי בעל האתר ב-WHOIS ?

במידה והדומיין בינלאומי ניתן לפנות למחלקת התמיכה לרכישת Private whois. במידה ומדובר בדומיין ישראלי - ע"פ הנחיות איגוד האינטרנט הישראלי לא ניתן להסתיר את פרטי בעל הדומיין.

איך אני מקשר את הדומיין שלי לאיחסון? כשאני מנסה להיכנס לאתר שלי זה רושם לי אופס! Google Chrome לא מצא את ****

יש להפנות את הדומיין לחבילת האחסון, אם זה אחסון שלנו לרוב יש להפנות ל:

ns1.box-dns.com ns2.box-dns.com

כיצד אני מסתיר את פרטי הבעלים בדומיין שלי ?

ניתן להסתיר את פרטי הלקוח רק בדומיינים בינלאומיים. כלומר, עם סיומות .com, .net

אפשרות זו איננה קיימת עבור דומיינים ישראלים.

כיצד מתבצע הליך העברת בעלות על שם מתחם?
העברת בעלות הינה תהליך יותר מורכב הדורש מילוי טפסים וכרוך בתשלום. שינוי של בעלי דומיין ישראלי עולה 250 ש"ח כולל מע"מ . יש למלא את טופס שינוי בעלים של דומיין ולשלוח אותו אלינו בפקס בצירוף כל הנספחים (לרבות צילומי ת.ז של הבעלים החדשים והנוכחיים של הדומיין) הנדרשים לפקס מספר  03-6244055. או כקובץ הכולל את המסמכים סרוקים לתמיכה בכתובת : support.box.co.il
אחרי העברת דומיין לחשבון משתמש אחר, כיצד מעבירים בעלות?
העברת בעלות הינה תהליך מורכב יותר הדורש מילוי טפסים והינו כרוך בתשלום. שינוי של בעלי דומיין ישראלי עולה 250 ש"ח כולל מע"מ . יש למלא את טופס שינוי בעלים של דומיין ולשלוח אותו אלינו בפקס בצירוף כל הנספחים (לרבות צילומי ת.ז של הבעלים החדשים והנוכחיים של הדומיין) הנדרשים לפקס מספר  03-6244055. או כקובץ הכולל את המסמכים סרוקים למייל: support.box.co.il
איך מגדירים נכון את ה-DNS לעבודה מול שרתי Google Apps?
בכדי להגדיר את הדומיין לעבוד עם Google Apps: תחילה יש לאמת את הדומיין מול שרתי גוגל, במהלך תהליך פתיחת החשבון בגוגל Apps תקבלו רשומת TXT להכניס לצורך האימות. יש להכנס לניהול הדומיין באתר box ולוודא ששרתי ה DNS הראשי והמשני הם: ns1.box.co.il ns2.box.co.il כעת יופיע מתחת ניהול רשומות DNS, יש ללחוץ על עריכה כעת יש להוסיף רשומת TXT עם הפרטים שהתקבלו מגוגל וללחוץ על שמירה כעת יש להמתין לעדכון ה DNS. תהליך זה יכול לקחת בין כמה דקות עד 24 שעות. כאשר ה DNS יתעדכן הדומיין יאומת ותוכלו להשתמש בו בגוגל APPS. לבסוף יש להגדיר את הפניות המיילים לגוגל Apps, בכדי שתוכלו לנהל בממשק את הגדרות המיילים, לצורך כך, יש להוסיף כמה רשומות MX: Priority Mail server 1 ASPMX.L.GOOGLE.COM 5 ALT1.ASPMX.L.GOOGLE.COM 5 ALT2.ASPMX.L.GOOGLE.COM 10 ASPMX2.GOOGLEMAIL.COM 10 ASPMX3.GOOGLEMAIL.COM
רכישת הדומיין נכשלה, אך למרות זאת חוייבתי. מה עושים?
במידה ונראים חיובים בפירוט האשראי, יש לשלוח לנו צילום מסך בצירוף 4 הספרות האחרונות של אמצעי התשלום ל- support.box.co.il פנייתך תבדק, וחשבונך יזוכה.
איך מוסיפים דומיין בעברית לחשבון האחסון ?

אם אתם מנסים להוסיף דומיין על ידי הקלדת שם הדומיין באותיות בעברית, סביר להניח שתתקלו בשגיאה.

דומיינים בעברית הם בעצם שמות דומיין רגילים שמתורגמים על ידי הדפדפן לשפת הדומיין.

בכדי לתרגם את הדומיין שלכם לקוד Punycode, ועל מנת שתוכלו להוסיף אותו לחבילת האחסון, תוכלו להשתמש בכלי הבא:

בקישור הבא

אחרי הזמנת הדומיין, איך אני אדע שהדומיין בחזקתי?

עם קבלת האישור הסופי מאיגוד האינטרנט בעניין רישום שם הדומיין שהזמנת, תשלח אליך בדואר אלקטרוני הודעה המאשרת או דוחה את הזמנתך.

במקביל, ניתן לבדוק אם שם הדומיין שהזמנת אכן נרשם על שמך בקישור הזה.

עדכנתי היום DNS בדומיין שרכשתי. מדוע הוא עדיין לא מחובר לאחסון?

יש להמתין כ-24 שעות לעדכון ה-DNS בעולם. אם לאחר מכן עדיין אין שינוי, עליך לפנות אלינו ל support.box.co.il, בצירוף הדומיין ופרטי האחסון.

איך מפנים דומיין ל WIX?
בכדי להפנות דומיין לשרתי WIX, עליך להגדיר את רשומות ה-DNS שאותן מקבלים מWIX לאחר שדרוג לחשבון הפרימיום אצלם.
מה זו הקצאה מחדש?
הקצאה מחדש הינה שינוי של בעלי הדומיין. במידה והנך מעוניין להעביר את הדומיין לבעלות של מישהו אחר, (לדוגמא במקרה של מכירת דומיין) תדרש לשנות את שם בעלי הדומיין לשם הבעלים החדשים.
האם יש לכם ממשק מתקדם להגדרת רשומות DNS לדומיין?
בהחלט, ניתן להגדיר רשומות MX, CNAME, TXT, A ואף לבצע Redirect. על מנת שרשומות ה DNS שמוגדרות במסך זה תפעלנה,יש להגדיר את שרתי ה DNS של הדומיין לכתובות הבאות : ns1.box.co.il, ns2.box.co.il השירות והשימוש בשרתי ה DNS של BOX ניתנים חינם כמו שהם (AS-IS), והתמיכה בשירות איננה מסופקת על ידי החברה.
איך מבצעים הפניית 301 / 302 לדומיין?
הפניית 301/2 הינה הפנייה של הדומיין לכתובת אחרת. לדוגמא: במידה ובוצעה הפניית 301/2 מהכתובת box.co.il ל box.org.il גולש שיגלוש ל box.co.il יופנה לכתובת השנייה ואותה יראה בשורת הכתובת בדפדפן. ההבדל בין סוגי ההפניות: הפניית 301 - הינה הפניה קבועה הפניית 302 - הפנייה זמנית איך מבצעים הפניית 301/2? יש להיכנס לחשבון באתר box וללחוץ על הדומיין. בפנים יש לוודא שה-DNS הראשי והמשני הינם ns1.box.co.il ns2.box.co.il יש להיכנס ל- "עורך איזור DNS" ולבחור ב- "בצע הפניית 301/302". כעת יש לבחור את סוג ההפניה 301/302 ואת הכתובת אליה יש להפנות את הדומיין. לסיום לחצו "שמירת שינויים"